
Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Električar za popravak rasvjete
I need an elektic man who can solve some little problems with lightning system in my guest-house. The service provider must be able to show an invoice with PDV! Thanks for offer and contacting me.
Potreban mi je električar za postavljanje 7 plafonjera i 1 visilice. Struja je provedena te je potrebno samo postaviti rasvjetna svjetla.
Montaža kontrolnih brojila za svaki apartman posebno, utičnice - kontrola zamjena.
Trebam majstora koji će pomaknuti inastalaciju za jednu utičnicu za 40ak cm u desno (pripremiti instalaciju da bude za TEM dvostruku utičnicu) te zatvoriti šlic za sobom. Spomenuto se treba odraditi u kupaonici koja je trenutno u renovaciji (nema pločica, nema sanitarija, sve je skinuto pa nema potrebe za velikom pripremom za rad.) Molim šaljite svoju ponudu na navedeni broj.
Trebam električara za provući struju iz kuće na krov za spajanje satelitske antene.
Trebam električarsa, izbacuje sklopka na uključenje bojlera, termostat ii mogućnost zamjene za novi.
Trebam električara za zamjenu 3 zidne lampe i 1 viseće.
Trebam majstora za pogledati i popraviti struju na hidroforu.
Lokacija: Ribarica
Ličko-senjska županija