Brzo do ponude

Slični upiti

Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

dizajn i izrada kuhinja i namještaja po mjeri, izrada kupaonskog namještaja

Izrada namještaja za stan

Tražim ponudu za izradu namještaja (kuhinja, predsoblje i TV jedinica) po nacrtima koje dostavljam u prilogu. Materijal je MDF (crne mat boje) i iveral (američki orah). Ugradnja je moguća od početka ožujka.


Meni bi trebala kutna kuhinja dimenzije 230 cm x 180 cm, mogu poslati tlocrt. Boje koje želim su bijela ili krem (kašmir). Bitno mi je da su hladnjak i pećnica spojene s velikim elementom (šaljem fotku), a raspored ostaloga mi je svedno, bitno da sve stane, znači sudoper, indukcijska ploča i perilica.

Trebam stolara koji bi napravio nekoliko ugradbenih kuhinjskih elemenata po mjeri.

Trebam majstora za izradu dva dječja kreveta od punog drva - jedan loft bed 90 x 200 i jedan manji montessori krevet 80 x 140.

Izrada ormara za odjeću od bijelog iverala koji će biti korišten kao pregrada sobe na dva dijela. Vrata kao prolaz. Kao broj 2, ormar za knjige od punog drveta. Skice spremne dostava i montaža.

Tražim majstora koji će izbušiti rupu za sudoper na radnoj plohi. Ploha još nije ugrađena, stoga je mogu dovesti na lokaciju majstora.

Zainteresiran za nekoliko projekata za koje molim ponudu. Glavni projekt bi bio izrada namještaja za predsoblje 180 cm širina x 240 cm visina x 63 cm dubina. Ideja je s jedne strane ormar za cipele s ogledalom, a s druge ormar za kapute i jakne. U sredini bi bila klupa ispod koje je također prostor za cipele, dok bi na zid iznad klupe stavili vješalice za jakne. Isto smo zamislili u boji kašmira (Slika 1).
Manji projekt bi bio kutni zidni, viseći element iznad radnog stola - polukrug ili trokut središnji elementi, dimenzija 40 x 40 x 100 cm (antracit + hrast kronberg) (Slika 2).
Dodatno, zamislili smo neko stepenište pričvrščeno na zid s 1 ili 2 gazišta na sklapanje, kako bi nekorišteno zauzimalo što manje prostora kako bi se mogli popesti na podest od 55 cm (Slika 3).
Također, zainteresirani smo za izradu uskog šanka, dimenzija u 160,5 cm dužina x 14 cm širina u izvedbi Iveral Hrast Cremona Cotta.
Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

Trebam majstora za sastavljanje ormara i izradu polica pored ormara te dopunu do stropa knaufom ili drvom, ovako kao na slici, da ne bude praznina između ormara stropa. Visina prostorije je 259 cm a ormar je 246 cm.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta