Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja
dizajn i izrada kuhinja i namještaja po mjeri, izrada kupaonskog namještaja
Izrada ormara i radnog stola
Trebam ponudu za izradu ormara i radnog stola za djecu (plus police), sve iveral bijele mat boje.
Ormar je dimenzija 50 dubina (u koju je uključena debljina fronti) x 240 visina x 250 širina. Predviđena su klizna vrata na ormaru. Polovica bi bile police po visini, a druga polovica bi bio dio za viseću robu.
U produžetku ormara bi se nastavio radni stol iste dubine, koji bi bio na L oblik - jedna stranica 150 cm, druga 170 cm. Svaki od tih L elemenata bi imao svoj ladičar.
Iznad dijela stola širine 150 cm bi u 3 reda išle police, duljine cca 120 - 150 cm, minimalno 3 komada.
Trebam majstora za izradu ugradbenih polica za knjige - po mjeri.
Trebam izradu plakara u vnjskom pokrivenom prostoru.
Trebam ponudu za ugrandbeni ormar po mjeri za spavaću sobu.
Kad se postavljao ormar uklonjena je mala lajsna i tu je sad između ormara i ostale lajsne prazar prostor, dovoljno da mogu proći razne bube. Potrebno je stavljanje fuge između tog ormara visine 3 m i zida da ne prođe kakva životinja.
Na četverkrilnom drvenom ormaru treba napraviti izmjenu kompletnih vrata i zamijeniti fronte na ladicama na komodi - 8 komada, tražim majstora.
Molio bih ponudu za zidni stol 60 x 100 cm, visina 90 cm (barske stolice su).
U privitku je izgled sobe i potrebno je još i uključiti ugradbeni ormar širina dva metra i visine 260 cm sa dubinom 60 cm. Ormar treba imati ogledala, a unutar ormara ladice, police i ostali zanimljivi elementi.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb