Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izrada Ytong bijelog stropa
Trebam ponudu za izradu Ytong bijelog stropa. Ugradnja stropa bi bila u staroj kamenoj kući (širina zidova 60 cm). Dimenzije prostora su 6.80 * 6.60 metara. Ugradnja bi bila između zadnjeg kata i potkrovlja s time da je u planu pretvaranje potkrovlja u studio apartmant. Trenutno se između zadnjeg kata i potkrovlja nalaze stare drvene grede. Ugradnjom Ytong bjelog stropa je u planu spuštanje stropa za nekih 30 cm da se dobije veća površina u potkrovlju.
Trebam ponudu za građevinske radove, izrada - ugradnja Ytong bijelog stropa u staroj obiteljskoj kući. Dimenzija prostora je cca 40 m2. Ugradnja bi bila između prizemlja i kata. Trenutno se između prizemlja i kata nalaze stare drvene grede.
Trebam građevinske radove, izrada bijelog stropa iznad terase 42,50 m2 i dvostrešno krovište od bijelog stropa 118,00 m2, nagib krovišta pod kutem 23,5.
Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja kuće s Ytong blokovima oko, 80 kvadrata.
Trebam ponudu izvođača građevinskih radova za gradnju kuće Ytong blokovima.
Trebam ponudu za građevinske radove, zidanje potkrovlja postojeće prizemnice vanjskih dimenzija 6.5 x 8.55 m. Potrebno sazidati zidove potkrovlja: sjeverni zid 140 cm (duljine 8.55 m) južni zid 100 cm (duljine 8.55 m) bočni zidovi počinju na 140 cm, sljeme na 240, te završavaju na 100 cm (duljine 6.5 m). Potrebno izvesti vertikalne serklaže i po mogućnosti ozidati u Ytong smart 25 siporeksu ili opeku 30 cm.
Trebam ponudu za gradnja kuće od cca 100 kvadrata neto, sustav gradnje bi bio ytong, na ravnoj parceli uz glavnu cestu. Molim da bude uključen i temelj u cijenu.
Molim okvirnu cijenu (materijal i rad) za građevinske radove, izrada međukatne konstrukcije (fert - strop) od fert gredica površine od 100 m2.
Lokacija: Stomorska
Splitsko-dalmatinska županija