Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Krovopokrivački radovi, zamjena krova i hidroizolacija
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, zamjena krova 286 85 m2 krova. Krovna konstrukcija u redu, treba je ojačati s 4 dodatna roga sa svake strane. Daskanje krova, letvanje, hidroizolacija kosog krova, crijep Mediteran.
Trebamo rušenje starog dimnjaka od cigle i zidanje novog dimnjaka sa Schiedel elementima, jedna cijev fi 18 cm a visina dimnjaka je oko 9 m. Stari dimnjak je po sredini kuće u nosivom zidu i na istom mjestu treba zidati novi.
Tražim krovopokrivača. Potrebno je izraditi krović na predsoblju / predulazu. Dimenzije predsoblja cca 3 * 3 m. Trenutno nema krova, izlivena je deka.
Trebam majstora za krov, započeta gradnja, potrebna je gradnja krovišta.
Trebam ponudu za građevinske i keramičarske usluge. Hidroizolacija i postavljanje keramičkih pločica na terasi 33 m2.
Trebali bi očistiti oluk na stambenoj zgradi jer je prepun smeća pa voda ne otiče. Po mogućnosti, platili bi iz pričuve.
Trebam ponudu za uklanjanje azbestnocementnog dimnjaka iz obiteljske kuće.
1. Stan (apartman) u privatnoj kući trenutno u rohbau stanju. Površina 55 - 60 m2. Treba ga kompletno urediti. Gruba i fina žbuka, bojanje. Inastalacije struje i vode već postoje samo bi ih trebalo doraditi prema današnjim standardima. Također treba napraviti podnu glazuru sa podnim grijanjem. 2. fasadu na obiteljskoj kući - cca 250 m2 3. krovište na obiteljskoj kući - cca 160 m2.
Lokacija: Knež
Zadarska županija