Brzo do ponude

Slični upiti

Bravarski i limarski radovi

Bravarski i limarski radovi

Bravarija, građevinska limarija, sve vrste inox proizvoda, metalne konstrukcije i sl.

Kružne unutrašnje inox stepenice

Trebam ponudu za kružne unutrašnje inox stepenice. Visina od poda do stropa 250 cm, promjer rupe na stropu 200 cm. Posebno mi izdvojite u ponudi prijevoz i montažu.


Trebam majstora za zamjenu rukohvata ograde, aluminij ili inox.

Ugradnja držača grilja. Radi se o inox ručicama koji drže krilo grilje. Ukupno imamo 72 krila. Također, ugradnja krakuna na grilje, tj. prihvat grilje u zatvorenom položaju. Prihvat se montira na kamenu klupicu dolje i gore.

U potrazi sam za majstorom koji može odraditi balkonske ograde. Jedna u dužini 8 m, drugi balkon je isto otprilike 7 m. Verzija izrade bi bila sa sajlama od inoxa. Izrada vanjskog okvira + ispuna sa sajlama.

Trebam izradu i montažu nosača za sušilo rublja s vanjske strane zgrade - nehrđajuće, stabilno, čvrsto da može podnijeti veću količinu rublja. Lokacija - 4. kat između dva prozora - trenutno je u zgradi skela pa se sve može izvesti s vanjske strane.

Trebamo inox ogradu na unutarnjim stepenicama 200 cm + rukohvat od 140 cm u nastavku. Demontaža postojeće željezne ograde i montaža nove.

Zanima me ponuda za rukohvat za unutarnje stubište koje se zakrivljuje na dva kuta. Dimenzije triju zidova: 4 m duljine, 2 m duljine, 2,5 m duljine. Materijal rukohvata treba biti srebrni metal: molimo da navedete cijenu za aluminij i nehrđajući čelik. Molimo za povoljnu ponudu (ne najskuplju). Također, molimo navedite cijenu za metalne (srebrne) nosače. Kolika bi bila cijena ugradnje? Koliko je vremena potrebno za izradu rukohvata u potrebnim duljinama? Kada bi se rukohvat mogao ugraditi?

Radi se o novogradnji – završetak rohbau faze planiran je za kraj sljedećg mjeseca. Trebam ponudu za stepenice koje bi trebale voditi iz niše u predsoblju prema krovnoj terasi, kroz interijer (suh prostor) i kroz svjetlosnu kupolu (npr. Essertop). Trebam što hitnije informaciju o tome koje dimenzije kupole bi bile optimalne (razmatram 110 × 140, 100 × 150 ili 120 × 120 cm) te kako je točno postaviti u odnosu na stubište, kako bi se omogućilo što kompaktnije, ali još uvijek dovoljno sigurno i udobno rješenje.
Idealno bi bilo da ispod ili uz stepenice ostane prostor za odlaganje cipela i malu garderobu. Niša ima 165 cm širine i 150 cm dubine, a prema hodniku se eventualno može proširiti još 30 – 40 cm, ovisno o vrsti stubišta. Zanima me:
a) što je realno izvedivo u ovom prostoru
b) imate li primjere projekata gdje ste realizirali stepenice koje vode kroz svjetlosnu kupolu
c) kako se u takvom slučaju izvodi rukohvat ispod/uz kupolu
d) kako i kada bi bilo najbolje planirati i dogovoriti ovakav zahvat.

Lokacija: Žrnovo

Dubrovačko-neretvanska županija

kontaktni podaci klijenta