Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Nabava i montaža sustava za pripremu tople
Trebam ponudu za instalacije, nabavu i montažu sustava za pripremu tople vode. Kolektor bi bio smješten na prohodnom ravnom krovu kata kuće, a kotao u praoni u prizemlju. Potrebni kapacitet bojlera je 300 litara. Projekt će djelom biti sufinanciran iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učikovitost.
Bojler je prestao raditi. Osigurač nije iskočio. Bojler je jeftiniji i star cca 5 godina. Već je čiščen od kamenca prije cca dvije godine. Trebam detekciju da znam da li trebam novi bojler ili popravak.
Trebam majstora za uvođenje plinskog centralnog grijanja. Oko 30 kvadrata. Potrebni radovi odmah.
Ariston 50 l bojler treba očistiti / servis, tražim majstora.
Trebam majstora za zamjenu starog električnog bojlera s novim.
Trebala bih zamjeniti stari bojler koji curi.
Treba redovni servis plinskog bojlera Vaillant i plinske peći Buderus.
Potrebna zamjena starog klima uređaja s novim. Novi se nalazi kod mene i potrebna je isključivo zamjena. Zamjena je potrebna na 3. katu stambene zgrade (s liftom). Vanjska jedinica nalazi se ispod prozora u kupaonici.
Lokacija: Vinišće
Splitsko-dalmatinska županija