Bravarski i limarski radovi
Bravarija, građevinska limarija, sve vrste inox proizvoda, metalne konstrukcije i sl.
Obnova balkonske ograde
Zanima me promjena balkonske ograde, potrebno je skinuti stare drvene letvice s metalne konstrukcije u dužini 10 metara, ofarbati metalnu konstrukciju i "zašarafiti" nove letvice koje je također potrebno ofarbati.
Trebam majstora za farbanje starijih sobnih vrata.
Tražim majstora koji bi popravio dvorišna vrata koja se nakon zime ne mogu zatvoriti nego stružu po betonu. Molim ponudu.
Trebam majstora za farbanje lamperije, postavljenje stiropora od 8 cm cca 70 m2.
Trebao bih izradu stepenica širine 90 cm visine 3.40 m. Trebalo bi skinuti postojeće stepenice koje su također metalne ali su betonska gazišta. Podest na kojeg se spajaju stepenice bi trebao ostati. Stepenice ne bi bile standardnih dimenzija jer nemam potrebnu dužinu da bi na primjer visina gazišta bila 17 do 18 cm.
Na terasi stambene zgrade treba demontirati staru klasičnu željeznu ogradu i izraditi i postaviti novu klasičnu željeznu ogradu i istu zaštititi bojom. Dužina ograde je 23 metra. Staru demontiranu ogradu odvesti na deponij.
Potrebno je bojanje pergole sa Belinka bojom, tlocrtne površine 100 m2 te bojanje deckinga površine 120 m2. Molim ponudu za ruke i materijal. Radovi bi se mogli izvesti od početka svibnja.
Trebam brušenje i lakiranje hrastovih stepenica i drvene ograde.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb