Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Parketar i keramičar
Trebam parketara za brušenje, lakiranje cca 70 m2, keramičara za ljepljenje pločica cca 60 m2. Renovacija stana, molim ponudu po m2.
Naručila sam novu kuhinju pa bi nakon nakon micanja stare trebala urediti zidove i staviti nove podne pločice odnosno pripremiti kuhinju za montažu nove kuhinje. Površina kuhinje je oko 9 m2. S obzirom na to da nova kunjinja čeka montažu treba mi usluga u najkraćem roku.
Trebamo ponudu za sanaciju vanjskog stubišta. Radi se o vanjskom stubištu i platou izloženom svim vremenskim uvjetima, uključujući zimske temperature daleko ispod 0°C. Postojeća keramička obloga (pločice, ljepilo) dotrajala je i zahtijeva potpunu sanaciju. U prilogu je detaljan opis.
Trebam uređenje kuće. Potrebno je staviti nove pločice i parkete. Površina kuće je 180 m2. Zanina me cijena? Također me zanima i ugradnja sobnih vrata sa štokovima (ukupno 10).
Trebam skinuti stare dotrajale fuge na terasi i staviti nove. Terasa je 20 kvadratnih metara nije natkrivena. Molim ponude.
Trebam električara, potrebna je instalacija struje kuhinja + kupaonica (sa utičnicama i prekidačima) - eventualno podno grijanje, estrih / inkaratavanje u djelu novogradnje ca 25 m2. Stavljanje podne keramike u kuhinji ca. 15 m2.
Trebam majstora za postavljanje lomljenog kamena i pločica.
Trebam ponudu za postavljanje parketa u dnevnom boravku površine 40 m2. Sad su trenutno postavljene pločice koje ćemo dignuti pa u ponudu molim uključite i pripremu i niveliranje podloge za postavljanje parketa.
Lokacija: Sveta Nedelja
Zagrebačka županija