Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Popravak cijevi ispod sudopera i moguća zamjena hidrofora
Procurila je dovodna cijev ispod lavaboa, u zidu ispod pločica za koju tata veli da je od bakra. To bi trebalo pokrpati što prije, jer su se vrata već počela teško zatvarati, zid je očigledno upio puno vode.
Sustav vode u kući radi preko hidrofora od 180 litara, u podrumu kojeg bi trebalo zamijeniti. Novi hidrofor bi trebao biti pocinčani od 130 litara. Motor je dobar. Na žalost, nemam sliku starog hidrofora. Ta aktivnost nije tako jako hitna kao krpanje cijevi koja pušta, ali bilo bi poželjno sve napraviti. Znači, trebalo bi kupiti novi pocinčani hidrofor i ugraditi na mjesto starog.
Obiteljska kuća. Kako ja tamo ne stanujem, već otac, važno mi je da sam prisutna. Tata dobro ne čuje i star je, pa ću biti prisutna tijekom radova. To opet znači da bi se fiksno trebali dogovoriti kad bi došli, jer ja moram tražiti slobodno s posla. Nema problema kada će to biti, samo da znam da ćete u dogovoreni termin i doći. Kako imam loša iskustva sa majstorima i dogovorima, bolje je da otvoreno kažem što tražim. Molim za cijenu gore navedenoga. Nadam se da se možemo još čuti po pitanju mojeg zahtjeva.
Potreban nam je iskusan vodoinstalater zbog opsežnijih radova na staroj kući koju preuređujemo. Za početak provjera starih instalacija i eventualna zamjena za nove. Isto tako hitno mi je potreban vodoinstalater za pregled odvodne cijevi iz novije kuće jer mislim da negdje propušta.
Preinaka kućne odvodnje i spajanje na vanjsku kanalizaciju. Treba razbiti betonsku ploču, probušiti temelj, ugraditi nepovratni ventil, postaviti cijevi, tražim majstora.
Molim okvirnu ponudu za adaptaciju kupaonice u stanu. Potrebno je: Pomicanje odvoda za tuš kadu, ugradnja ugradbenog vodokotlića i pomicanje odvoda, odvod za perilicu i sušilicu. Odvod za umivaonik.
Kompletna izmjena vodovodnih cijevi, izvod za vodokotlić, izvod tople i hladne vode za umivaonik i tuš. Izvod vode za perilicu, izvodi za bojler.
Trebamo uklanjanje starog hidrofora i ugradnju novog koji bismo kupili mi.
Imam izveden dovod vode do terase (cijev viri iz zemlje, bez navoja). Želim ugraditi vrtni vodeni stupić (ne zidnu slavinu). Treba napraviti prijelaz na navoj i spoj na stupić, te učvrstiti stupić (po potrebi mala stopa / sidrenje). Ventil za zatvaranje vode je ispod sudopera. Molim ponudu (rad + materijal / prijelazi) i prvi termin.
Molim ponude za promjenu bakrenih cijevi ispod bojlera i pregled curenja pipe. U prilogu je slika.
Trebam majstora za popraviti WC, vodokotlić ne pušta vodu.
Lokacija: Lučko
Grad Zagreb