Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Popravak crijepova, zamjena žljebova i postava vjetarlajsni
Bura je podigla i srušila neke crijepove. Treba ih nadomjesiti, prekontrolrati, promijeniti, žljebove i postaviti vjetarlajsne.
Trebam skidanje starih i postavljanje novih žljebova na krovu kuće i betoniranje dvorišta te pripremu za kliznu ogradu.
Imam garsonjeru u potkrovju u kući sa više vlasnika stanova (12). U gornjem kutu sobe mi po stijeni dolazi voda kada pada kiša. Na krov ja ne mogu, da bih vidio što se tamo dešava. Ima dostup na krov iznutra zgrade. Krov je od cigle a na rubovima je lim. Tamo je vjerojajatno problem.
Trebam majstora za adaptaciju krova, crijep.
Trebao bih majstora za izgradnju dvorišne kapije ali sa trapeznim limom u boji hrasta. Dužina kapije sa kapijicom je cca 6 m te visina 1,70 cm otprilike. Molio bi ponude s materijalom te montažom.
Potrebno mi je na terasi spojiti odvod vode na postojeći oluk, tražim majstora.
Trebam majstora za zaštitu dimnjaka s limom.
Izrada novog krova iznad restorana, trebamo ponudu.
Lokacija: Barbat
Ličko-senjska županija