Brzo do ponude

Slični upiti

Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacije i radovi u interijeru

soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina

Popravak nadvoja iznad vrata

+Trebam popravak nadvoja iznad vrata na ulazu u stan, oštećenog u potresu.


Tražim majstora za postavljanje zidnih i stropnih obloga cca 20 m2.

Trebam ponudu za građevinske radove, potrebni su pripremni radovi, rušenja, zemljani radovi, zidarski radovi, armiranobetonski i ostali građevinski radovi, u prilogu je cijeli opis.

Trebam izvođača građevinskih radove za izgradnju temeljne ploče po projektu za obiteljsku kuću.

Trebam izvođača za adaptaciju kupaonice: nove pločice, odvodi, tuš i wc školjka, nove vodovodne instalacije za ta dva mjesta te izvod za kuhinju.

Tražim ponudu za izvedbu građevinskih radova na uređenju parkirnog prostora za jedan automobil. Radovi obuhvaćaju:
Sanaciju postojećeg betoniranog dijela, koji čini otprilike 65% ukupne buduće površine. Na nekoliko mjesta beton je ispucao i lome se manji komadići betona i šljunka. Potrebno je lokalno sanirati oštećene dijelove (uklanjanje samo tamo gdje je potrebno, popravak i niveliranje površine).
Dogradnju parkirnog prostora na susjednoj zemljanoj površini koja čini preostali dio (cca 35%). Potrebno je ukloniti oko 30 cm zemlje, napraviti pripremni sloj i betonirati te povezati s postojećom površinom.
Budući da se dio proširenja nalazi uz rub padine, površinu treba dodatno konstruktivno ojačati kako bi bila stabilna i sigurna za korištenje. Na rubu padine potrebno je učvrstiti dva stupa koji će služiti kao sigurnosni elementi protiv mogućeg skliznuća vozila.
Ukupna površina nakon sanacije i dogradnje iznosi približno 18 do maksimalno 20 m².
Molim da ponude sadrže: procijenjeni trošak radova, rok izvođenja, opis materijala i predviđene izvedbe, mogućnost obilaska lokacije prije konačne ponude.

Trebam građevinske radove, iskop mini bagerom, niveliranje terena, betoniranje škarpe, staza i rubnjaka, nasipavanje i valjanje parkinga.

U kući prizemnici trebam renoviranje prostorije 18 m2, dijela tavana i dimnjak. Manji požar (iz dimnjaka) je zahvatio dio tavana, te napravio štetu na dimnjaku, tavanskim gredama, stropu, unutrašnjosti prostorije u koju se urušio strop.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta