Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Postavljanje laminata
Trebam ponudu za postavljanje laminata. Manji posao, jedna soba od 20-ak kvadrata, pravokutna, bez ikakvih "caka", utora, i sl. Zamolit ću i za savjet prije kupnje laminata (marka, sistem, kvaliteta, podloga, itd.). Početak rada što je moguće prije.
Postavljanje laminata na podno grijanje te postavljanje 5-ora unutarnja vrata. Prvo postavljanje u 2 sobe te nakon grubih radova dnevni, hodnik i vrata. 50 m2.
Trebam izradu glazure i postavljanje vinil poda. Radi se o dvije prostorije od cca 20 kvadrata i dva hodnika.
U kuhinji sam imala poplavu zbog puknuća cijevi. Pri tom je stradao laminat u kuhinji i u dijelu dnevnog boravka, ispod kojega je ostao parket. Sad bi to trebalo popraviti / izmijeniti oštećeni laminat, poravnati podlogu. Cca 15 m2. Molim ponude i cijene.
Tražimo majstora za sljedeće radove: niveliranje poda, postavljanje laminata i keramičkih pločica, izradu "nevidljive" prijelazne lajsne između pločica i laminata pomoću silikona (bez klasične metalne lajsne).
Prostorija u kojoj se izvode radovi ima ukupno 18.2 m2 od kojih pločice iznose 2.16 m2.
Molim informaciju o cijeni rada (po m² ili ukupno), mogućem terminu početka i okvirnom trajanju radova.
U slučaju potrebe mogu poslati i fotografije trenutnog stanja poda.
Trebam ponudu za postavljanje laminata.
Trebali bi majstora za postavljanje SPC podloga na klik klak. Stari parket je skinut. Trebalo bi prebrusiti, nivelirati i staviti podloge s lajsnama. Okvirna površina 45 m2. Zanima me cijena rada i dostupnost majstora.
U 3 prostorije oko 60-tak kvadrata treba poravnati podove nivelir masom. Tražim majstora za to, te postaviti laminat.
Lokacija: Split
Splitsko-dalmatinska županija