
Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Postavljanje pločica i knaufa
Trebam postaviti pločice i knauf u maloj kupaonici, naš materijal, bez kupaone smo pa bi to trebali u 6. mjesecu.
Skidanje žbuke i pločica, popravak cijevi vode, žbukanje zida, postavljanje pločica, montaža knaufa, impregniranje, gletanje i bojanje (zid je 2 x 4), pločice 2 x 2.
Trebam obradu špaleta na 6 prozora, zatvaranje zidova između prozora sa knaufom, izolacija između prozora i špaleta te vanjske klupčice na 6 prozora.
Bojanje balkonskih ograda na manjoj zgradi od 3 kata. Mehaničko čišćenje metalnih ograda balkona prije bojanja, bojanje temeljnom bojom i završnim lakom za metal. Bojanje drvenih obloga na fasadi. Demontaža dijela oštećene oborinske cijevi i dijela žljeba te ugradnja novog. Saniranje balkona radi izljeva vode. Riječ je o zgradi s prizemljem i tri kata te će biti potrebna auto dizalica.
Zanima nas cijena demontaže zidnih obloga, gletanje i krečenje cca 16 m2. Dodatno, demontaža kuhinje, pločica i gletanje cca 6 m2 plus postavljanje knaufa od dužine 4 m i visine oko 2 m.
Adaptacija kuhinje - prostorije 5 × 2, skidanje žbuke i ponovno žbukanje, gletanje, krečenje plus knauf.
Trebam ponudu za sanaciju terase radi propuštanja vode.
U nedovršenoj kupaonici postavljene su instalacije i estrih. Potrebno je postaviti hidroizolaciju, keramiku i sanitarije. Od 4 zida 3 su pripremljena. Kupaonica je 2 x 2 metra.
Lokacija: Ždrelac
Zadarska županija