
Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Postavljanje pločica na zid kupatila
Potrebno je postavljanje oko 3 m2 pločica na 1 zid kupatila. Stare pločice su skinute i dio je sačuvan, no potrebna je kupnja i dovoz 2 paketa pločica - vel. 20 x 25 i ostalog (ljepilo za pločice, masa za fuge, križići za plocice itd.) potrebnog iz Bauhaus-a (sive ili bijele vel. 20 x 25, stare pločice su plave, pa da bude što sličnije). 10-ak pločica će trebati rezati na manju dimenziju. Ispod se nalazi kutna kada.
Trebam školovanog keramičara za postavljanje pločica na 7 m2 terase i 14 stepenica.
Adaptacija kupaonice, žbukanje zidova, postavljanje hidroizolacije, pločica. Knauf oko ugradbenog vodokotlića.
Renoviram kupaonu od 5 kvadrata. Vodoinstalater je promjenio cijevi, struja je rješenja. Trebala bih majstora koji će pripremiti prostor za postavljanje novih pločica te pločice i postaviti.
U kuhinji na zidu su već postavljene velike pločice. Međutim, pločice su postavljene na visinu niže kuhinje, a mi smo se odlučili na višu kuhinju po današnjim standardima. Zbog toga nam nedostaje cca 15 cm pločica. Pločice smo već kupili te ih treba rezati kako bi mogli nadoknaditi tih 15 ak cm.
Promjena starog krova na starom štaglju, krov je klasičan a treba ga napravit na jednu vodu, gore je stari crijep, treba stavit najjeftiniji lim.
Trebam majstora za postavljanje pločica - vanjsko stepenište, oko 20 stepenica.
Potrebno je zatvoriti terasu zidanjem 2 zida (siporeks) i postavljanjem dva prozora i jednih vrata te fasadu na ta dva zida. Dimenzije prostora su vidljive iz priloga. Od unutarnjih poslova planirano je postavljanje kliznih vrata koja bi pregradila prostor (odvajanje prvog dijela prostorije gdje se nalazi ulaz na tavan - vidljiv na priloženoj fotografiji), postavljane podnih pločica na ulazni dio te laminata na preostali prostor.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb