Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Razbijanje starog betona i izrada nove betonske ploče
Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje, ima oko 130 kvadrata, beton minalmo 10 cm debljine, postava kanalica u dužini od 29 m te zaglađivanje s "helikopterom". Ne može ući mixer tako da se mora raditi klasično s mješalicom. Trebalo bi razbiti stari beton cc. 5 kvadrata.
Tražim izvođača građevinskih radova za postavljanje fert stropa i ploče na kući 8 x 12 m iznad prve etaže, uključivo i izradu stepenica i balkona.
Na kući je betonska kosa deka i azbestne ploče. Potrebno skinuti i staviti crijep. Potrebno sanirati dimnjak i postaviti svu limariju, trebam ponudu.
Trebam ponudu za građevinske radove, potrebni su pripremni radovi, rušenja, zemljani radovi, zidarski radovi, armiranobetonski i ostali građevinski radovi, u prilogu je cijeli opis.
Trebam ponudu za uklanjane pregrade od knaufa, odvoz šuta, bojanje zidova garsonjere od 35 kvadrata.
Trebam izvođača građevinskih radove za izgradnju temeljne ploče po projektu za obiteljsku kuću.
Tražim ponudu za izvedbu građevinskih radova na uređenju parkirnog prostora za jedan automobil. Radovi obuhvaćaju:
Sanaciju postojećeg betoniranog dijela, koji čini otprilike 65% ukupne buduće površine. Na nekoliko mjesta beton je ispucao i lome se manji komadići betona i šljunka. Potrebno je lokalno sanirati oštećene dijelove (uklanjanje samo tamo gdje je potrebno, popravak i niveliranje površine).
Dogradnju parkirnog prostora na susjednoj zemljanoj površini koja čini preostali dio (cca 35%). Potrebno je ukloniti oko 30 cm zemlje, napraviti pripremni sloj i betonirati te povezati s postojećom površinom.
Budući da se dio proširenja nalazi uz rub padine, površinu treba dodatno konstruktivno ojačati kako bi bila stabilna i sigurna za korištenje. Na rubu padine potrebno je učvrstiti dva stupa koji će služiti kao sigurnosni elementi protiv mogućeg skliznuća vozila.
Ukupna površina nakon sanacije i dogradnje iznosi približno 18 do maksimalno 20 m².
Molim da ponude sadrže: procijenjeni trošak radova, rok izvođenja, opis materijala i predviđene izvedbe, mogućnost obilaska lokacije prije konačne ponude.
Trebala bih ponudu za uklanjanje salonitnih ploča (azbest) s krova i njihov odvoz i zbrinjavanje. Te ponudu za izradu novog krova s materijalom i radovima. Krovište je na dvije vode, trebam cijelu izolaciju, nove oluke, trebam dozidavanje podzidova za 80 cm. Površina krovišta je 62 m2. Pokrov treba biti crijep.
Lokacija: Borovo
Vukovarsko-srijemska županija