Hortikultura i uređenje okućnice
uređenje vrta, okućnica, sadnja vočaka, postavljanje i izrada ograda
Rušenje drveća
Trebalo bi mi srušiti dva drva. Prvo drvo je bor koji s kojeg mi je kolega skinuo grane međutim nije imao motorku da nastavi. Malo je nagnut ali je čvrst. Nemoguć je prilaz s dizalicom radi pozicije kuće. Visoko je oko 4.5 metra. Drugo drvo je neko divlje koje je izraslo u vrtu i isto je nemoguć prilaz dizalicom ali ima prostora za rušenje (vrt). Visoko je oko 4 - 5 metara. Šaljem slike po potrebi.
Trebam uslugu rušenja, piljenja i kalanja 2 bukve, cca 10 m drva.
Trebam uslugu rušenja i piljenja drva u šumi, dovoz doma i piljenje na cjepanice.
Trebam ponudu za vađenje cca 5 panjeva (20 - 40 cm), oranje terena i poravnavanje - kao priprema za sijanje trave i voćki. Teren je održavan, na ravnici, na njemu uglavnom raste gruba trava i korov do visine 20 - 30 cm. Dostupno direktno sa ceste. Cca 1300 m2.
Zanima me okvirna cijena za rušenje starih voćaka uređivanje (orezivanje) starih voćaka odvoz porušenih grana i stabala.
Trebam ponudu za vađenje preostalih panjeva u voćnjaku.
Trebam uslugu rušenja 3 bora, potrebno vitlo za prevlačenje.
Rušenje drveća bagrema motornom piilom, potrebno je je nekoliko sati rada, trebam uslugu.
Lokacija: Zagreb
Grad Zagreb