Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Servis peći na pelete i provjera podnog grijanja
Trebam servis peći na pelete i provjeriti podno grijanje jer mi se čini da treba prozračiti cijevi.
Pelet peć postavljena. Pri postavljanju dotični nije postavio cijev za zrak koju mi posjedujemo. Trebamo majstora za postavu te cijevi.
Trebam majstora za provedbu instalacija podnog grijanja i radijatora te provedbu električnih instalacija.
Trebam ponudu za podno grijanje 100 kvadrata, rohbau.
Trebam majstora za servis peći na pelete.
Trebam majstora za servis peći na pelete.
Adaptacija i proširenje sustava za centralno grijanje. Postojeći sustav centralnog grijanja treba konvertirati s peći na drva na dizalicu topline i ako je moguće isti sustav proširiti s podnim grijanjem u prizemlju. Sustav se trenutno sastoji od 3 radijatora u prizemlju, 4 radijatora na prvom katu i 2 radijatora u potkrovlju.
Peć na pelete pokazuje greške E2 i E5. Ponekad se upali i ima plamen, ali često se ne upali ili se ugasi nakon nekoliko minuta. Peć je očišćena, ali problem i dalje postoji. Sumnjam na problem s upaljačem (grijačem) ili dovodom zraka. Potreban je pregled i popravak.
Lokacija: Slavonski Brod
Brodsko-posavska županija