Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Skidanje starog rigipsa i izolacije sa stropa i postavljanje novog
Trebam skidanje starog rigipsa i izolacije sa stropa u predsoblju i kupatilu i postavljanje novog. Postojeci plafon postavljen je na betonskom stropu na drvene letve između kojih je izolacija od staklene vune. Pošto je iznad bio nenatkriveni ravni krov povremeno je dolazilo do proboja vlage te su vjerojatno drvene letve na kojima je pricvršćen rigips otrunule pa je on mjestimično propao. Sada je taj dio natkriven pa treba postojeću konstrukciju skinuti i postaviti novu izolaciju i rigips. Površina predsoblja je oko 8 m2 a kupatila oko 5 m2.
Skidanje žbuke i pločica, popravak cijevi vode, žbukanje zida, postavljanje pločica, montaža knaufa, impregniranje, gletanje i bojanje (zid je 2 x 4), pločice 2 x 2.
Trebam obradu špaleta na 6 prozora, zatvaranje zidova između prozora sa knaufom, izolacija između prozora i špaleta te vanjske klupčice na 6 prozora.
Zanima nas cijena demontaže zidnih obloga, gletanje i krečenje cca 16 m2. Dodatno, demontaža kuhinje, pločica i gletanje cca 6 m2 plus postavljanje knaufa od dužine 4 m i visine oko 2 m.
Adaptacija kuhinje - prostorije 5 × 2, skidanje žbuke i ponovno žbukanje, gletanje, krečenje plus knauf.
Tražim knaufera za spuštanje stropova u dvije prostorije od cca 15 m2.
Tražim izvođača za zatvaranje cijevi od grijanja knaufom, od zida do stropa u dvije prostorije (dnevni boravak i spavaća soba).
Tražim majstora za postavljanje knaufa ispod prozora u 2 sobe.
Lokacija: Višnjevac
Osječko-baranjska županija