Instalaterski radovi
struja, voda, odvodnja, plin, grijanje, klimatizacija...
Uvođenje plina, montaža bojlera, instalacija i radijatora
Potrebna je ponuda za uvođenje plina u kuću (etaža), provedene instalacije do vanjskog brojila i kroz kuću instalacije kroz sve prostorije; Znači potrebno;
- instalacija kondenzacijskog bojlera i radijatora (10 radijatora, 160 m2 ukupna površina prostora);
- priključak na gradsku mrežu (postojeći priključak uz kuću)
- montaža brojila; šaljem tlocrt stana sa površinama, radijatori idu u sve prostorije (donji kat 7 radoijatora, potkrovlje 3 radijatora);
Radove bi trebalo izvesti do kraja veljače (useljenje do kraja mjeseca).
Junkers bojler u kupaonici, nisam dugo koristila. Sad kad grijanje ne radi stavila bi ovaj bojler u funkciju ako se može. Imam i slike bojlera i cijev na fasadi za odvod.
Trebam skidanje 7 gizanih radijatora, rezanje viška cijevi i zavarivanje.
Demontaža starog električnog bojlera i montaža novog, trebam majstora.
Tražim majstora za demontažu starog električnog bojlera i montažu novog.
Trebamo ovlašteni servis kotlova za centralno grijanje na lož ulje u školskim ustanovama.
Trebam majstora za dobavu i ugradnju kondenzacijskog bojlera. Trenutno imamo u kući 25 godina stari Vaillant plinski kotao od 42 kW kojeg bi htjeli zamijeniti sa kondezacijskim. Kotao je u kompletu sa spremnikom tople vode od 120 l, spremnik je zamijenjen prije par godina tako da ga ne bi sada mijenjali. Kotao je spojen na dimnjak. Trebalo bi ugraditi plastiku u dimnjak.
Tražim majstora za Ariston kondenzacijski bojler. Problem je da se ponekad, ne svaki put, prilikom paljenja čuje zvuk iz bojlera kao da nesto eksplodira, jak prasak, detonacija.
Lokacija: Rijeka
Primorsko-goranska županija