Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja
dizajn i izrada kuhinja i namještaja po mjeri, izrada kupaonskog namještaja
Završna montaža kuhinje
Kuhinju treba montiratirati do kraja. Dio kuhinje je namontiran a dio treba završiti. Treba izrezati i ugraditi sudoper, staklokeramičku malu ploču i utičnicu na radnu ploču. Spojiti pipu, dignuti perilicu posuđa na visinu kuhinje, ugradite frontu na perilicu, frontu na pečnici i jednu frontu od nape prekrojiti pante. Spojiti elemente međusobno i ukrasnu lajsnu staviti na radnoj ploči i coklu dole.
Trebam majstora za montirati viseće kuhinjske elemente.
Trebam sastavljanje Ikea kreveta, Brimnes 160 * 200.
Trebam majstora za ugradnju ugradbenog hladnjaka.
Potrebna mi je montaza Ikea kuhinje dužine cca 7 metara, s montažom sudopera i svih uređaja (električara imamo). Termin: 15. - 30. ovaj mjesec.
Trebam montažu Ikea ormara za hodnik dimenzija 240 x 120.
Trebam zamjenu fronti na kuhinji i mijenjanje radne ploče. Kuhinja 3,20 široka. Treba izmjeriti fronte i montažu.
Postavljanje kuhjinjskih zidnih elemenata, 8 komada i preslagivanje donih kuhinjskih elemenata, postavljanje manjih polica na zid, unutar više prostorija u stanu.
Lokacija: Vir
Zadarska županija